TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Model: 12260
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 100.00 PLN
Producent: feber

Zielony Trójkołowy rowerek posiada dodatkową platformę z kółeczkami, dzięki którym rowerek staje się zwinniejszy i daje możliwość obracania go w miejscu o 360 stopni. Istnieje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka. W zestawie pasy, torba, ciche koła, panel dźwiękowy i świetlny, rączka do prowadzenia, torba i bagażnik.

W momencie gdy platforma z dodatkowymi kółeczkami jest zamontowana nie ma możliwości pedałowania oraz sterowania za pomocą kierownicy. (opcja tylko dla pierwszego trybu 10 miesięcy+)

Moduł dźwiękowy oraz świetlny wymaga zasilania bateriami: 3 x 1,5V LR44

FEBER powstał w roku 1956 w Ibi, w Hiszpanii. Jest wiodącą marką zabawek ogrodowych w Hiszpanii, co przekłada się na całą Europę. Podstawowym aspektem firmy jest innowacja, bezpieczeństwo i komfort, które są widoczne w każdym produkcie Feber. Stwarza wiele możliwości kreatywnej zabawy. Wszystkie zabawki wykonane są zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku domowego.Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.